Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Bolewicko - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Zatom Nowy

Zatom Nowy(Bolewicko + 30 km)

3 950 000 zł150 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci knc Nieruchomości. Agent prowadzący Rafał Stec. Do sprzedania zespół 5 domów na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Plewiska(Bolewicko + 50 km)

2 700 000 zł201,20 m² 13 419,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:614 m²

Nowoczesny design, budynek biurowo- usługowy, czytelny adres, szklana fasada, plewiska Oferujemy do sprzedaży nowoczesny budynek biurowo - usługowy położony w Plewiskach gminie Komorniki.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Świebodzin

Świebodzin(Bolewicko + 40 km)

12 000 000 zł4 762 m² 2 519,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 292 m²

Oferujemy na sprzedaż oraz na wynajem dwie hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 4 762 m2. ,powierzchnia działki 14.292m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w Świebodzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rudno

Rudno(Bolewicko + 43 km)

4 800 000 zł970,60 m² 4 945,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 693 m²

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy nad samym brzegiem jeziora, rudno Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, jaką jest ośrodek wypoczynkowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Łubnica(Bolewicko + 33 km)

3 126 000 zł21 361 m² 146,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 731 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny w miejscowości Augustowo - Gradowice, w gminie Wielichowo, w powiecie grodziskim w atrakcyjnej części Wielkopolski, ze znakomitymi połączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Baranowo

Baranowo(Bolewicko + 49 km)

35 900 000 zł13 600 m² 2 639,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Tylko u nas doskonałe utrzymane dwie hale położone w gminie, która słynie ze świetnej lokalizacji dla biznesu, z zapleczem socjalno-biurowym położone pod Poznaniem w Baranowie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Konopnickiej

Opalenica(Bolewicko + 25 km)

1 750 000 zł370 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam lokal użytkowy o pow. ok. 200 m w parterowym budynku wraz z magazynem 170 m2, zadaszaną wiatą 60 m2, 12 miejscami postojowymi na działce 1600 m2 przy ul. Konopnickiej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Karczewo

Karczewo(Bolewicko + 37 km)

1 795 000 zł1 500 m² 1 196,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:37 263 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą zespołu parkowego z pałacem Józefa Kęszyckiego. Powierzchnia całkowita pałacu to około 1500 m2, a parku krajobrazowego z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Konińska

Pniewy(Bolewicko + 19 km)

4 827 000 zł3 779 m² 1 277,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt produkcyjno-biurowy o pow,użytkowej 3779m2 pow. zabudowy to 2064m2,położony na działce o pow.1.8976ha. Część działki o pow.1,1320ha to tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Dopiewo

Dopiewo(Bolewicko + 41 km)

2 490 000 zł660 m² 3 772,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dopiewo - idealne miejsce na siedzibę firmy. Hala + powierzchnia biurow0-handlowa + mieszkaniowa. Budynki W bardzo dobrym stanie. Działka 1972 mkw. To świetnie zlokalizowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Bolewicko

Bolewicko,wielkopolskie

2 900 000 zł632 m² 4 589 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykły obiekt położony w Bolewicku przy drodze numer K92, ok. 5 km od zjazdu z autostrady A2. Nieruchomość składa się z budynku, w którym na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij